facebook twitter instagram
Voleybol Takımımızda Kadro Şekillendi
04.09.2018
 
2018-2019 sezonunda Türkiye Bayanlar Voleybol 1.Ligi'nde mücadele edecek olan takımımızda kadro şekillendi. Geçtiğimiz sezon da kadroda yer alan Yaren Balaban, Damla Nur Aydın, Beril Büke Divatyalı, İdil Rona, Sena Demir, Bahar Kurtuluş ile devam kararı alan Kulübümüz, yeni transferlerde Tetyana Kozlova , Gizem Yücel, Işıl Sultan Kartalkanat, Gizem Nur Saka'yı renklerine bağladı.
Teknik ekipte ise önceki sezonlarda yardımcı antrenörlük görevini yapan Gökhan Hakan Yıldız baş antrenörlüğe, yardımcılığına ise Erdi Demir ve Ahmet Can Karamete, fizyoterapistliğe de Uygar Işık getirildi.
 
Kulüp binasında, ana sponsorumuz İba Kimya'nın Yönetim Kurulu Başkanı ve Kulübümüz Yönetim Kurulu Üyesi Tulga Dal ile birlikte sözleşmeleri imzalayan Başkanımız Kerem Mağdenli; takımımıza yeni sezonda başarılar ve yapılan anlaşmaların da camiaya hayırlı olmasını diledi. Mağdenli sözlerine şöyle devam etti: "Uzun yıllar takımımıza hizmet veren  ve başarıyla baş antrenörlük yapmış olan Yusuf Çavuşoğlu'na emeklerinden dolayı teşekkürlerimizi sunmak isterim. "